Inspiracje i dodatkiWnętrza

Drzwi przesuwne – ile kosztują, czy jestem zadowolona, czy przepłaciłam!

Odkąd powstał plan przeniesienia kuchni do salonu, a w jej miejsce stworzenia garderoby, wiedziałam, że największym jej elementem ozdobnym będą drzwi przesuwne. Ile kosztowały? To pytanie pojawia się najczęściej, a odpowiedź znajdziecie TUTAJ! Jestem w dalszym ciągu zafascynowana tym rozwiązaniem, a na pojawiające się pytania postanowiłam odpowiedzieć filmowo. Na instagramie (dołącz do mnie koniecznie) te odpowiedzi ciągle znikają, tutaj macie je już na stałe.

Drzwi przesuwne w mieszkaniu – czy to naprawdę się sprawdza

Ile się czeka na drzwi przesuwne?

Tutaj pojawi się moja ulubiona odpowiedź – to zależy. Moje drzwi marka Reno wykonywała dla mnie za moje indywidualne zamówienie. Czekałam na nie 6 tygodni. Drzwi dotarły do nas idealnie zapakowane i zabezpieczone. Jeśli również marzycie o takich drzwiach, zapytajcie o dostępność i czas oczekiwana na początkowym etapie remontu/urządzania się.

drzwi przesuwne

 

Jaki mam kolor drzwi

Drzwi w pokoju dziewczynek są białe. Natomiast drzwi do garderoby są w kolorze RAL 7045 i jest to ten sam kolor, jaki znajduje się na wysokiej zabudowie w kuchni. Zależało mi na tym, aby te kolor był elementem przewijającym się przez kilka pomieszczeń.

drzwi przesuwne

drzwi przesuwne

drzwi przesuwne

Czy zmieszczą się listy przypodłogowe?

To było moje główne pytanie. Odległość pomiędzy drzwiami, a ścianą wynosi 18-20 mm, dlatego spokojnie można położyć listwy. Jednak kupując je koniecznie sprawdźcie w sklepie jaką grubość listew kupujecie.

drzwi przesuwne

Czy drzwi przesuwne utrzymają się na ścianie z płyty kartonowo gipsowej?

Otrzymałam zapewnienie, że tak. Wiszą u mnie pół roku i na razie nic się nie opuściło. Drzwi wiszą, przesuwają się lekko i jestem w nich zakochana każdego dnia bardziej.

drzwi przesuwne

drzwi przesuwne

drzwi przesuwne

drzwi przesuwne

drzwi przesuwne

Jeśli nurtują Was inne pytania dotyczące drzwi przesuwnych, zobaczcie czy nie ma na nie odpowiedzi tutaj!

Zobaczcie jeszcze cały korytarz w bloku z drzwiami przesuwnymi. Kliknijcie na podświetlony napis wcześniej, albo na zdjęcie poniżej.

drzwi przesuwne

Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda cały skończony pokój dziewczynek, kliknijcie na podświetlony teks, albo na zdjęcie.

drzwi przesuwne

Jakie są Wasze doświadczenia z drzwiami przesuwnymi? Macie takie u siebie? Piszcie!

Udostępnij: