Podróże

Słuchawki na wakacyjne podróże i miejskie wypady

Wakacje to czas realizacji wcześniej planowanych wyjazdów urlopowych jak i krótkich spontanicznych weekendowych wypadów w Polskie góry, jeziora czy nad morze. Wspaniała pogoda (choć ostatnio to jakaś loteria), odkrywanie nowych miejsc i poznawanie nowych ludzi. To również czas na odkrywanie nowej muzyki – nie tylko na licznych koncertach i festiwalach, ale również muzyki miejsc, którą można „zabrać ze sobą”. Nieodzownym elementem wakacyjnych podróży i muzycznych rytmów są designerskie słuchawki.

Słuchawki na wakacyjne podróże

Korzystanie ze słuchawek dostarczonych razem z telefonami żadnemu miłośnikowi doskonałych brzmień już nie wystarcza. Obecnie chcemy podczas podróży małych i dużych cieszyć się doskonałym brzmieniem muzyki, mając jednocześnie ze sobą trwały i designerski sprzęt. Co nowego dla miłośników niezapomnianych doznań muzycznych, wygody oraz wyjątkowego designu przygotował Pioneer na wakacyjne miesiące?

Słuchawki nauszne Pioneer SE-MS7BT

To idealny wybór dla osób ceniących najwyższą jakość dźwięku Hi-Res Audio. Możliwość korzystania ze słuchawek również w opcji Bluetooth przez 12 godzin zarówno podczas słuchania ulubionych utworów czy odbierania telefonów. Klasyczne słuchawki Pioneer SE-MS7BT w kolorach: czarnym, beżowym lub srebrnym to idealne rozwiązanie podczas podróży w sporym hałasie, czy wtedy, kiedy chcemy odizolować się od otoczenia ciesząc się jednocześnie ukochaną muzyką. Słuchawki Pioneer SE-MS7BT obsługują Qualcomm® aptXTM i AAC zapewniając odtwarzanie audio w wysokiej jakości przez Bluetooth. Dzięki NFC można je parować z innymi urządzeniami, wystarczy je umieścić obok siebie. Daj się zaprosić nowo poznanym znajomym do wspólnego odkrywania nowych muzycznych brzmień! Regulacja dla smartfonów jest zintegrowana w słuchawkach. W zestawie jest przewód do złącza 3,5 mm typu jack, zapewniające odtwarzanie Hi-Res.

słuchawki mamagerka

Słuchawki nauszne Pioneer SE-MJ561BT

To nowatorski, przyciągający wzrok design połączony z trwałością, które sprawdzą się w każdej podróży. Połączenie szczotkowanej stali z nausznikami i pałąkiem w kolorze czarnym lub brązowym. Możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki (Bluetooth) aż do 15 godzin – bez ładowania słuchawek czy szukania kabla. Idealna opcja na długi lot samolotem czy pieszą wycieczkę. Głęboko rezonująca reprodukcja dźwięku niskiej częstotliwości z 40-milimetrowego przetwornika daje wyjątkowe odczucia słuchania muzyki, dokładnie tak samo, jak podczas koncertu ulubionego zespołu czy artysty. Jeśli lubicie nieszablonowy look podczas swoich podróży – bezprzewodowe słuchawki  Pioneer SE-MJ561BT są do tego stworzone!

słuchawki mamagerka

Słuchawki nauszne Pioneer SE-MJ722T

To wybór dla osób ceniących nie tylko najwyższą jakość  dźwięku, ale również nie chcących się wtopić w tłum podczas wyjazdów. Dlaczego? Słuchawki Pioneer SE-MJ722T występują w 2 zestawach kolorystycznych: biały/stal, czarny/srebrny, czarny/czerwony, miedziany/biały. Dwukolorowy jest również płaski taśmowy kabel zoptymalizowany do smartfonów i skonstruowany tak aby zapobiegał tworzeniu się supłów, które tak potrafią uprzykrzyć życie podczas podróży. Słuchawki Pioneer SE-MJ722T posiadają wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych – nie musisz ich zdejmować odbierając telefon. A to nie wszystko. Duże przetworniki 40 mm zapewniają zbalansowaną i silną reprodukcję basów – które zachwycają użytkowników na całym świecie. Słuchawki Pioneer SE-MJ722T doskonale  sprawdzą się również podczas podróży – zarówno w mieście jak i w plenerze. Jak chcesz porozmawiać z przyjaciółmi, po prostu je zdejmij i  złóż … i już.

słuchawki mamagerka

Słuchawki douszne Pioneer SE-CL722T

Zachwycą miłośników minimalizmu nie chcących jednak rezygnować z maksymalnej wygody, czy dobrej jakości brzmień. Metalowa obudowa w 5 kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym, miedzianym czy białym zapewnią czyste średnie i niskie dźwięki oraz wytłumi niechciane drgania. 8 mm membrana umieszczona blisko kanału usznego zapewni moc dźwięku. Dzięki zintegrowanemu mikrofonowi można również odbierać i rozłączać rozmowy telefoniczne. Słuchawki douszne Pioneer SE-CL722T to wygoda, prostota i funkcjonalność – tak ważne podczas podróży.

Słuchawki Pioneer SE-MJ561BT, SE-MS7BT, SE-MJ722T, SE-CL722T są standardowo optymalnie przystosowane do współpracy z systemami Android, Windows oraz smartfonami Apple. Objęte są również 12 miesięczną gwarancją.

słuchawki mamagerka

Więcej informacji dostępnych jest na www.pioneer.pl

Razem w www.pionieer.pl, z którym tworzyliśmy ten wpis, życzymy Wam samych udanych wakacji, z których przywieziecie niezapomniane wspomnienia. I koniecznie dajcie znać, jakie piosenki kojarzą się Wam z wakacjami!

Kamil

Udostępnij: