FitKuchniaPrzekąski

Tajemnicze kulki z 3 składników – zaskoczysz TYM każdego!

Za każdym razem, gdy zbliża się jakieś przyjęcie, sen z powiem spędza temat przekąsek. Zawsze dbam o to, żeby było kolorowo i zdrowo. Przekąski na imprezę to oczywiście klasyki, typu śliwka w boczku, ale musi też znaleźć się coś nowego, co zaskoczy gości smakiem i wyglądem. Dzisiaj mam dla Was coś tak prostego, że będziecie zaskoczeni, co można stworzyć z tych 3 składników.

Przekąski – Winogrono w pistacjach

  • Winogron
  • Pistacje
  • Serek śmietankowy kanapkowy

Do wykonania tych przekąsek potrzebujecie duży, dorodny winogron. Możecie też zrobić z bezpestkowego, ale on nie jest już tak widowiskowy, bo jego kuleczki są mniejsze. Umyty winogron należy osuszyć. Następnie nabieracie na dłonie niewielką ilość serka śmietankowego i obklejacie nim winogron tak, aby był nim pokryty z każdej strony. Tak przygotowaną kulkę obtaczacie w pistacjach. Pistacje trzeba zblendować na drobne kawałeczki.

W tak przygotowane przekąski wbijamy ozdobne wykałaczki i układamy na półmisku. Gotowe :) Proste prawda?

Gwarantuję Wam, że goście będą zachwyceni i za każdym razem będą dopytywać, co zawierają tak przygotowane przekąski na imprezę.

Przekąski - Tajemnicze kulki z 3 składników

Już wkrótce zaprezentuję Wam całe menu z naszej rocznicowej imprezy Aloha Party. Jeśli szukacie więcej przepisów na przekąski odsyłam Was tutaj.

Andzia

Udostępnij: