Lifestory

Czy faceci naprawdę pragną tylko TEGO?

“Na szczęście mój facet jest inny. Nie myśli tylko o jednym”

Tak napisała do mnie Dorota, jedna z Was, po publikacji wpisu o prezentach na rocznicę. Nie jestem pewna, czy na pewno mówimy o tym samym, ale :) Dorota ma rację. Żaden facet nie myśli tylko o jednym. Prezencie oczywiście. Resztę ich marzeń i myśli zostawmy w spokoju, bo obawiam się, że bez wina i dobrego towarzystwa mogłybyśmy tego teraz nie znieść. Najważniejsze, że w pewnych kwestiach wiemy czego pragną kobiety, a jeśli ktoś miałby wątpliwości, powstało na ten temat sporo filmów, zawsze możemy coś dla zabicia chwili obejrzeć.

“Kiedyś pisałaś, że szukałaś prezentu dla Kamila. Teraz ja potrzebuję poszukać. Ale czegoś wyjątkowego. Prezent dla mężczyzny na rocznicę. Pomożesz?”

To meil od kolejnej czytelniczki. Takich wiadomości dostaję od Was wiele i nawet przez chwilę mnie one nie dziwią. Bo umówmy się, ale kupowanie prezentów facetom nie jest najłatwiejsze na świecie. Ok, mamy w asortymencie swetry, zegarki, kosmetyki, skarpety (o zgrozo!), nowe golarki i… No właśnie. Co dalej?

Prezent dla mężczyzny

A może my się do tego kupowania prezentów zabieramy źle? Bo w prezentach chyba już nie chodzi tylko o to, żeby go dać. Ale o to, jakie uczucia nim wywołamy. Dlatego po kolei…

Intencja

Co Tobą kieruje, kiedy chcesz podarować prezent dla mężczyzny? Chcesz zrobić wrażenie na nowo poznanym chłopaku? Chcesz przeprosić kogoś, kogo zraniłaś? Chcesz pokazać mu, że jest jednym jedynym? Chcesz podziękować tacie za trud wychowania? Chcesz podziękować przyjacielowi za chwile zrozumienia? Kiedy już poznasz i nazwiesz swoje intencje, przechodzimy do kolejnej ważnej rzeczy.

Cel, czyli jakie uczucia chcesz wywołać prezentem

Prezent ma rozbawić, wzruszyć, rozczulić, odstresować? To ważne. Tylko znając te dwie rzeczy będziesz w stanie dobrać prezent idealny. Bo z jednym Dorota miała rację pisząc zdanie, które jest wstępem do tego artykułu. Nie wszyscy faceci myślą o jednym. Prezencie oczywiście! :) Każdy z nich jest inny i jeśli chcemy, aby nasz prezent był zapamiętany na długo, wybierzmy mądrze kierując się intencją i celem.

Przykład

Milion razy już o tym mówiłam, więc nie będzie dla Was tajemnicą, że ja marzę o locie balonem. Jak bym się więc czuła, gdyby na 15 rocznicę ślubu mąż zabrał mnie na kolację we dwoje do pobliskiej knajpy, którą odwiedzamy w tygodniu, zamiast postarać się o ten lot balonem? Przecież prezent BYŁ, prawda? Ale jakie wywołał emocje? Jakie były intencje dającego? Ok, pewnie już teraz rozumiecie o co chodzi. Więc gdyby tak z tym nowym podejściem poszukać prezentu dla mężczyzny, w którym nie o sam prezent chodzi, a o emocje?

Prezent dla mężczyzny – PRZEŻYCIE!

Wychodząc na przeciw Waszym poszukiwaniom, znalazłam kilka naprawdę fajnych prezentów. To tylko kropla w morzu z 971 innych prezentów dla niego.

Kolacja we dwoje w ciemności klik

Do tego muzyka na żywo i pyszne jedzenie. Jeśli więc chcesz wywołać niezapomniane emocje, może to właśnie od takiej propozycji powinnaś zacząć.

Hoverboard klik

Ekstremalne wodne przeżycia dla szukających adrenaliny.

Skok ze spadochronem klik

Jeśli Twojemu facetowi marzy się bujanie w obłokach, może skok ze spadochronem choć w części spełni swój cel. Nie wiem tylko czyje serce zabije mocniej. Obstawiam, że Twoje, kiedy będziesz czekać na dole :)

Ajurwedyjski masaż Abhyanga klik

Proponuję od razu wykupić ten prezent i dla siebie. Dlaczego facet miałby mieć lepiej niż Ty? :)

Weekendowa szkoła przetrwania klik

Jeśli czasem masz wrażenie, że On nie nauczy się już niczego, wyślij go na weekend przetrwania. Kto wie, może po powrocie będzie innym człowiekiem!

Do wyboru macie degustacje win, piw, loty paralotnią, balonem, samolotem. Cała masa przeżyć i emocji. Cała gama intencji, jakimi możecie się kierować. To jak, macie swojego faworyta wśród setek wyjątkowych prezentów?

prezent dla mężczyzny

prezent dla mężczyzny

prezent dla mężczyzny

Udostępnij: