Podróże

Za rok TO zrobię! Nikt mnie nie powstrzyma!

Pomysł na lot balonem pojawił się w mojej głowie rok temu. Jeszcze wtedy nie był marzeniem, zwyczajną myślą, która się pojawia raz na jakiś czas. Ale ten pomysł kiełkował i stał się czymś w rodzaju pomysłu na największe marzenie, jakie kiedykolwiek miałam. Od niedawna lot balonem zaprząta każdą moją myśl a ja przejrzałam już wszystkie polskie oferty lotów. Pamiętam jednak, że kiedy opowiedziałam o tym marzeniu na swoim InstaStory. Wtedy jedna z Was napisała do mnie, że jak lot balonem to tylko w Kapadocji. Od tej pory to była jedna z najczęściej szukanych przeze mnie rzeczy w internecie. Moje marzenie nabrało takich barw i emocji, że po prostu poczułam, że może się spełnić. Lot balonem w Kapadocji!!!

Lot balonem w Kapadocji

Kiedyś nie za specjalnie miałam marzenia. Żyłam po prostu i coś tam sobie planowałam. Przebąkiwałam co jakiś czas, że mam marzenia, ale ja je po prostu miałam. Musiało minąć 33 lata mojego życia, żebym zrozumiała, jaki jest sens marzeń i jak duży mogę mieć wpływ na ich spełnienie. Spisałam je. Pierwszy raz w życiu. Od tych drobnych, maleńkich, po te największe i najdroższe. I nigdy w życiu nie czułam się bardziej odpowiedzialna za ich spełnienie, niż teraz. I wiem, że 15 rocznica ślubu, którą będziemy mieli za rok, to idealny czas na spełnienie marzenia o locie balonem nad Kapadocją! Ten pomysł zachwyca mnie na wielu płaszczyznach. Mam marzenie i trzymam się go mocno. Tak mocno, że jego realizacja jest dla mnie po prostu możliwa do spełnienia.

Przejrzałam wszystkie możliwości zwiedzenia Turcji. Znalazłam na przykład wycieczkę, podczas której spędza się trochę czasu właśnie w Kapadocji. Można wtedy wykupić lot balonem. Taką ofertę znajdziecie w Biurze Podróży Rainbow. Do wyboru są dwie opcje. Dwa tygodnie w Turcji to na dzień dzisiejszy dla mnie troszkę za długo, bo czas się nie rozciąga, a ja planów na przyszłoroczne wakacje mam co najmniej kilka. Jednak tygodniowe zwiedzanie tylko we dwoje, rocznicowy lot balonem… Marzenie mam… Za rok to zrobię!!!

“Niezwykła kraina, położona w środkowej części kraju dostarczy Ci pejzaży, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś. Tufowe, miękkie skały, które łatwo wydrążyć stulecia temu stały się domami chrześcijan, uciekającymi z Cesarstwa Rzymskiego przed prześladowaniami. Niektóre z domów, które powstały przed wiekami są zamieszkałe po dziś dzień. Wycieczka objazdowa, której celem będzie Kapadocja będzie szansą na nocleg w jednym z nich. Ale nie tylko dla wyjątkowego noclegu warto się tu wybrać. Wędrówka formacjami skalnymi, które kształtami przypominają m.in. wielbłądy czy księżycowe kratery, lot balonem o wschodzie słońca, wizyta w tajemniczych podziemnych miastach… Kapadocja dostarczy Ci wrażeń na wiele dni. To jedna z wiele twarzy Turcji, które musisz poznać. Zarezerwuj niezapomnianą wyprawę, także na last minute! ” – zachęca Biuro Podróży Rainbow

Jestem gotowa

Znam swoje ograniczenia. Wiem jak bardzo boję się wysokości. Dlatego pisałam Wam już, że pracuję nad sobą i odważyłam się na parasailing. Dzięki temu wiem, że jestem gotowa. Mam cały rok, żeby dopieścić realizację tego marzenia. Zaplanować co i jak. Ale nie w najmniejszym szczególe. Niektórzy czują lekki stres związany z realizacją marzeń. Boją się, że się rozczarują, bo nie będzie tak fajnie, jak sobie wyobrażali. Ale moim zdaniem, warto wiedzieć, że mamy dużo więcej w wachlarzu emocji i trzeba z nich korzystać. Nie dorabiam ideologii do lotu balonem. Ale wiem, że skoro zajmuje w moim sercu szczególne miejsce, będzie wydarzeniem na miarę tego, które zostawi we mnie trwały ślad. Odhaczę je z moje na razie niedługiej listy marzeń. I kto wie, co pojawi się na niej za rok…

lot balonem w kapadocji

A jakie Wy macie podejście do spełniania marzeń? Macie swoją listę?

Jeśli tak, ta część wpisu jest dla Was!!! Razem z Biurem Podróży Rainbow mam dla Was KONKURS!!!

Nagrodami są dwa vouchery o wartości 500 zł na wycieczkę

 do wydania na dowolny wyjazd z oferty dostępnej na r.pl (z wyłączeniem ofert na stronach biletyczarterowe.r.pl) . Fundatorem nagrody jest Rainbow Tours S.A.

Twoje zadanie jest proste!!!

Aby wziąć udział w Konkursie napisz w komentarzu pod tym postem JAKIE JEST TWOJE WAKACYJNE MARZENIE I DLACZEGO WŁAŚNIE TAKIE (minimum 150 znaków).

Możesz wysłać swoje zgłoszenie tylko raz. Użyj prawidłowego maila wysyłając zgłoszenie, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Konkurs trwa od teraz (15.09.2017) do 21.09.2017, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 24.09.2017 do godziny 23:59 na stronie organizatora konkursu, czyli na www.mamagerka.pl. Zwycięzca ma 5 dni na skontaktowanie się z organizatorem (www.mamagerka.pl). Po tym czasie zostanie wybrany kolejny zwycięzca. Aby wziąć udział w konkursie musisz być osobą pełnoletnią i zamieszkiwać terytorium RP. Sponsorem konkursu jest firma Rainbow Tours S.A. – siedziba główna ul. Piotrkowska 270, 90-361 Łódź

POWODZENIA!!!

Wpis powstał w ramach współpracy z Rainbow

 

EDIT

Nagrody wygrywają dwa poniższe komentarze: GRATULUJĘ!!! Czekajcie na meila z instrukcją, co dalej!

Udostępnij:
 • Ewa Sierakowska

  gdzie zglosze konkurs?

 • Agnieszka Skowronska

  Moim marzeniem jest Bali. Tam się zaręczyłam i marzę, żeby wrócić na 10 rocznicę ślubu. Trzymam Wiec za nas kciuki.

 • Marzycielka

  Od dzieciństwa moim marzeniem była antyczna Grecja. Rodzina i znajomi tam byli i wszyscy jednogłośnie orzekli, że Akropol jest przereklamowany. Ostudziło to mój zapał, ale Grecja wciąż jest moim marzeniem. Jednak obecnie jakaś mała spokojna wysepka grecka z tymi pięknymi biało-niebieskimi domkami. Myślę, że to idealne miejsce dla mnie!

 • Lidia

  A gdyby tak choć na chwilę, może dwie, no wiadomo
  przynajmniej tydzień…mieć święty spokój – takie proste marzenie. Takie
  marzenie, które chętnie spełnimy na morskiej
  plaży i tak żeby przynajmniej 25 na plusie było, popijając prosecco, tfu sok bo
  mała będzie dupkę w wodzie moczyć. Rodzinnie, bez fajerwerków ładować baterie,
  zbierać wspomnienia i być razem … Ja mąż i nasze 5letnie szczęście

 • Joanna P.

  Nigdy nie lubiłam programów przyrodniczych ale gdy tylko na ekranie pojawiała się ona, zamierałam w bezruchu i zachwycie. Wielka Rafa Koralowa – te kolory, niezmierzone ilości rybek, koralowców i innych żyjątek skryte po powierzchnią wody – po prostu magia! Marzy mi się taki powrót do natury, obcowanie z nią i wchłanianie jej piękna. Tylko tyle i aż tyle!

 • Aneta

  Marzę o wycieczce na Cypr, takiej podróży we dwoje z mężem. Cypr ponieważ przez większość roku świeci tam słońce, którego tak bardzo brakuje mi tutaj, w Polsce, a które tak bardzo jest mi potrzebne do funkcjonowania z pozytywnym nastawieniem serca. Na Cyprze chciałabym znaleźć się w jego pięknych zatokach, gdzie oddalibyśmy się nurkowaniu, które tak bardzo pokochaliśmy w Chorwacji. Jestem pewna, że będąc tam na nowo odnaleźlibyśmy siebie i radość życia, którą tak łatwo zgubić w dzisiejszym pędzie życia….

 • Magda z Głowna

  Mam marzenie zobaczyć Santorini. Podobno zachody słońca są tam najpiękniejsze na ziemi. Chciałabym przekonać się o tym osobiście. Zabrałabym na wycieczkę tatę. To on kiedyś opowiedział mi o rym miejscu.

 • Magda z Głowna

  Chce zobaczyć zachód słońca na Santorini. Podobno to najpiękniejsze przeżycie na świecie.

 • MarlenaB

  Może banalne, ale mnie marzy się jakikolwiek urlop. Niestety po chorobie naszego synka (na szczescie wszystko zakończyło się Ok), jesteśmy wykończeni psychicznie i finansowo.
  Krótka odskocznia byłaby rewelacyjna.
  Tym bardziej, ze byliśmy kiedyś z Rainbow we Włoszech i bardzo miło wspominamy ten wyjazd!

 • Justyna

  Moim największym wakacyjnym marzeniem jest pojechać do Butanu, aby pozwiedzać piękne tereny, do Maroka na targ i zakupić pyszne przyprawy, napisać list wrzucić go do butelki, a butelkę wrzucić do morza w nadziei, że ktoś znajdzie oraz odbyć podróż dookoła świata jak w powieści Juliusza Werna “W 80 dni dookoła świata”.