Słodkości

Talent, który musicie poznać!

Ludzie mają różne talenty. Każdy z nas jakiś ma. Ale talent, który ma ONA jest tak bliski memu sercu, że powinniście go poznać. Pewnie nie wiecie, ale kilka lat temu robiłam torty na wesela. Za każdym razem było to dla mnie wielkie przeżycie i wkładałam w to zadanie całe swoje serce. Wiem, że nie da się robić takich rzeczy bez pasji i miłości. Kiedy więc planowałam nasze przyjęcie rocznicowe, wiedziałam, że zamówię tort i ciastka u kogoś, kto robi to najlepiej jak potrafi i jest mistrzem w swoim fachu.

Najpiękniejsze ciastka, jakie widziałam

Kiedy poznałam Basię, byłam zachwycona jej talentem. Ja ledwo piekę równe ciastka, a Ona potrafi zrobić z nich dzieła sztuki. Nie dałam Basi dokładnych wskazówek, jak mają wyglądać nasze ciastka, określiłam tylko styl imprezy. Kiedy więc dotarła do mnie przesyłka, nie mogłam przestać się na nie patrzeć. Wasza reakcja, kiedy zobaczyłyście je pierwszy raz na InstaStory pokazała, że i Wam bardzo się podobały.

Cieszę się, że dzięki blogowaniu mogę poznawać ludzi, którzy tworzą swoją pracę z pasją i robią to tak profesjonalnie. Zresztą wejdźcie na bloga Polish&Cookies i sami zobaczcie. Basia stanęła na wysokości zadania, za co jestem jej niesamowicie wdzięczna. Zgłosiłam się do niej dość późno z zamówieniem, a mimo to, wszystkie ciasteczka przyszły na czas i zachwycały każdego gościa. Dacie wiarę, że każdy pytał nas, czy można je jeść? Wszyscy myśleli, że to przepiękna dekoracja. Więc pomyślcie, jak cudownie musiały wyglądać. Jestem w nich absolutnie zakochana i nie przestanę piać z zachwytu nad talentem jaki obrazują!

Wiem, że to nie było moje jedyne zamówienie u Basi. Mam dużą rodzinę, okazja na kolejne porcje tych piękności zawsze się znajdzie. Ale to nie wszystko. Basia przygotowała dla Was zniżkę!!!

Na hasło MAMAGERKA otrzymacie 10 % zniżki na wszystkie zamówienia złożone do końca roku!!!

Jeśli więc Wasza rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami, albo planujecie swój ślub, a może po prostu chcecie dać komuś wyjątkowy i personalizowany prezent, nie zwlekajcie długo. Nie znajdziecie lepszej oferty :)

Tutaj macie linki do wszystkich profili Basi i będzie mi bardzo miło, jeśli polubicie jej konta.

Instagram

Facebook

Blog najpiękniejszych ciastek

Udostępnij: